ZA KULISAMI NASZEJ GLOBALNEJ ORGANIZACJI

Nowy zespół

Stworzyliśmy silny, zmotywowany i wysoko wykwalifikowany zespół złożony z pięciu członków, którzy każdego dnia niestrudzenie pracowali nad rozbudową istniejącej marki Radykalnego Wybaczania i przekształceniem jej w coś bardziej nowoczesnego i spójnego z obecnymi i przyszłymi czasami, zachowując jednocześnie głos Colina w tej niesamowitej pracy.

Nasza własność intelektualna

Strona internetowa w takim kształcie, w jakim ją znamy, jest przestarzała z punktu widzenia oprogramowania i zawodziła. W rezultacie jesteśmy w trakcie przenoszenia całej naszej własności intelektualnej z aMember do WordPressa i do Memberium. Jest to ogromne i wymagające zadanie, które wymaga od nas ręcznego przetwarzania każdego dokumentu z jednego miejsca do drugiego i ważne jest, abyśmy za pierwszym razem dobrze to wykonali. Przy tak wielu zdumiewających programach, które muszą być importowane w sposób precyzyjny i zorganizowany, migracja mnogości dokumentów i obfitych pism Colina Tippinga wymaga czasu.

Programy, kursy i narzędzia

Praca Colina jest wnikliwa, zapadająca w pamięć i edukacyjna. Dał on tak wiele ze swojej wiedzy i doświadczenia, że stworzył niesamowite programy, kursy i narzędzia, dzięki którym nasi klienci mogą pracować, niezależnie od tego, czy chodzi o rozwój osobisty, życie z Radykalnym Wybaczaniem, czy też o nasze specjalne i popularne certyfikaty coachingowe. Jesteśmy w trakcie korygowania wszystkich treści, aby upewnić się, że są one aktualne w dzisiejszych czasach. W żaden sposób nie zmieniamy tej pracy, ale raczej ją weryfikujemy i rozwijamy, aby była bardziej adekwatna i edukacyjna.

Wygląd i styl marki

Sześć miesięcy temu zaangażowaliśmy i zakontraktowaliśmy australijską firmę, która zapewniła nam kopie zapasowe systemów i wsparcie w zakresie przekazywania treści. Nasz system mailingowy nosi nazwę Infusionsoft, a my aktualizujemy wszystkie nasze dane, aby zapewnić, że jesteś na bieżąco ze wszystkimi sprawami Radykalnego Wybaczania. Z czasem będziemy ciężko pracować nad naszym podejściem do re-brandingu i mediów społecznościowych.

Media społecznościowe i strona internetowa

Opracowujemy nową, ulepszoną strategię mediów społecznościowych i dbamy o to, aby Radykalne Wybaczanie było obecne i istotne na platformach mediów społecznościowych, gdzie będziesz mógł zobaczyć i wejść w interakcję z nami wszystkimi. Tworzymy również sprawniejszą i bardziej przyjazną dla użytkownika stronę internetową dla naszej społeczności. Strona ta musi być jednak w stanie ułatwić dostęp do wszystkich naszych programów, produktów, kanałów sprzedaży i komunikacji. Dobrą wiadomością jest to, że wiele elementów tej nieco skomplikowanej układanki, łączy się teraz w skoordynowany i harmonijny sposób. Hura!

Podzieliliśmy się już z wami ekscytującymi wiadomościami na temat startu IIRFL Africa Affiliate, 30 września, na urodziny Colina Tippinga. Z czasem podzielimy się z wami większą ilością informacji na temat naszych planów dotyczących pracy nad Radykalnym Wybaczaniem na kontynencie afrykańskim.

Każdego roku Africa Affiliate będzie obchodzić swój początek w dniu urodzin Colina. Jako zespół, jesteśmy niezwykle podekscytowani tym niesamowitym rozwojem i możliwościami, które teraz zostaną stworzone na tym kontynencie.

Ufamy, że to czym się dzielimy z Tobą niesie ze sobą zrozumienie i jasność tego, co dzieje się za kulisami. Dbamy również o to, aby nasza komunikacja była prowadzona z uwagą, ponieważ wiemy, jak ważne jest dla Was wszystkich dzieło Radykalnego Wybaczania. Pragniemy nadal zapewniać Wam najlepszą jakość treści i komunikacji, aby móc korzystać z tego dziedzictwa Radykalnego Wybaczania. Jednocześnie będziemy rozwijać naszą globalną organizację, którą reprezentują wysokiej jakości treści i wartości z głębokim zaangażowaniem w podnoszenie poziomu świadomości, poprzez rozszerzenie działalności Międzynarodowego Instytutu Radykalnego Wybaczania i Przywództwa (IIRFL).

Zachęcamy do zapoznania się z niektórymi z naszych programów, które pomogą Państwu w osobistej podróży.

The International Institute for Radical Forgiveness & Leadership

Email: support@radicalforgiveness.com
Visit us: www.Radicalforgiveness.com

© 2020 Radical Forgiveness. All Rights Reserved | Privacy | Terms & Conditions